Vahva etendus “AGA MINA” 13. oktoober rauno

Klassijuhatajad ja õpeajad Elina ja Siiri viisid õpilased Uue - Antsla rahvamajas lasteteatri “Sõber” etendust “Aga mina”. Vastu võeti meid väga soojalt ja etenduse lõppedes pakuti kommi.

Pisut ka etendusest endast - Laste traumaennetuse temaatika leidis etenduses käsitlemist väga põneval ning lastele lihtsasti mõistetavas keeles – läbi hoogsa tegevuse ja mängimise. Ei mingit ülemäärast manitsemist ega ohtudele näpuga näitamist. Mänguhoos võib juhtuda nii mõndagi. Sellele vaatamata on mõned kohad ja mänguasjad teistest ohtlikumad ning seepärast on neid mõistlik vältida. Ja kui ikka midagi juhtuma peaks, siis peab lihtsalt teadma, kust abi otsida.