Uudised

Urvaste Koolis toimus kolme riigikooli lõpuaktus 25. juuni rauno


14. juunil toimus meie koolis väärikas lõpuaktus. Põhikooli lõpetasid 3 õpilast ja lisaõppe 1 õpilane. Lisaks lõpetasid Valgamaa Kutseõppekeskuse puidutöötleja eriala õpilased ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse köögiabilise eriala õpilased. Muusikalist elamust pakkusid lõpetajad ja neid abistama tulnud koolikaaslane Andris. Pidulike sõnavõttudega esinesid riigikoolide juhid Jaanika Käst ja Eveli Kuklane, Valgamaa Kutseõppekeskuse esindaja Ave Kaupmees, Antsla valla volikogu esinaine Merike Prätz, klassijuhatajad Rainer Kaseväli ja Siiri Jõgisuu. Pildistamine ja ühine tordisöömine kulges rõõmsas ja sõbralikus rütmis.

Tuult tiibadesse soovin Sul - las õnn Sind üles leiab!
Las süda suur ja mõte hea Sul sihi selge hoiab!

14. juunil toimus meie koolis väärikas lõpuaktus. Põhikooli lõpetasid 3 õpilast ja lisaõppe 1 õpilane. Lisaks lõpetasid Valgamaa Kutseõppekeskuse puidutöötleja eriala õpilased ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse köögiabilise eriala õpilased. Muusikalist elamust pakkusid lõpetajad ja neid abistama tulnud koolikaaslane Andris. Pidulike sõnavõttudega esinesid riigikoolide juhid Jaanika Käst ja Eveli Kuklane, Valgamaa Kutseõppekeskuse esindaja Ave Kaupmees, Antsla valla volikogu esinaine Merike Prätz, klassijuhatajad Rainer Kaseväli ja Siiri Jõgisuu. Pildistamine ja ühine tordisöömine kulges rõõmsas ja sõbralikus rütmis.

Tuult tiibadesse soovin Sul - las õnn Sind üles leiab!
Las süda suur ja mõte hea Sul sihi selge hoiab!