Urvaste Kool

Üldinfo
  • Urvaste küla, Antsla vald, 66518 Võru maakond Registrikood: 70003603

  • 785 2381

  • E-N kell 8.00- 17.00 R kell 8.00- 12.00

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Jaanika Käst

Direktor
534 12974
jaanika.kast@urvastekool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9-16
eelneval kokkuleppel

Kaja Roots

Õppejuht/ sotsiaalpedagoog
785 2323 529 4767
kaja@urvastekool.edu.ee


Rainer Kaseväli

Majandusjuht/õpetaja
785 2381
rainer@urvastekool.edu.ee


Ellen Varov

Huvijuht/õpetaja
785 2381
ellen@urvastekool.edu.ee


Rauno Sarv

Infojuht/veebilehe haldur
785 2381
rauno@urvastekool.edu.ee


Inge Salumaa

Juhiabi
785 2381
info@urvastekool.edu.ee

Õpetajad (8)

Vladimir Golubev

Õpetaja/kasvataja
vladimir@urvastekool.edu.ee


Siiri Jõgisuu

Õpetaja
siiri@urvastekool.edu.ee


Tiina Kodu

Logopeed/ õpetaja
tiina@urvastekool.edu.ee


Cathlen Haugas

Õpetaja
cathlen@urvastekool.edu.ee


Tarmo Saavel

Õpetaja
tarmo@urvastekool.edu.ee


Lea Leesik

Õpetaja
lea@urvastekool.edu.ee


Elina Antsi

Õpetaja
elina@urvastekool.edu.ee


Anu Sinimets

Õpetaja
anus@urvastekool.edu.ee

Töötajad (18)

Anu Käkkinen

Kasvataja abi öösel


Aive Tämm

Ravimõimlemise instruktor
aive.tamm@urvastekool.edu.ee


Anu Nääme

Kokk


Ehtel Paluteder

Kokk


Sirje Tavel

Kasvataja


Ave Adamson

Õpetaja abi


Merike Kübar

Kasvataja abi öösel


Reliia Veske

Kasvataja


Veronika Kaseväli

Õpetaja abi


Heli Lazutina

Raamatukoguhoidja
heli.lazutina@urvastekool.edu.ee


Enel Roots

Kasvataja abi päeval


Enn Vära

Kasvataja abi päeval


Rita Vichterpal

Kasvataja abi öösel


Leini Kirsimäe

Kasvataja


Elle Kaas

Kasvataja abi päeval


Siiri Maran

Kasvataja abi päeval


Echtel-Erle Valk

Psühholoog


Aili Raidla

Õpetaja abi

Urvaste Kool

Üldinfo
  • Urvaste küla, Antsla vald, 66518 Võru maakond Registrikood: 70003603

  • 785 2381

  • E-N kell 8.00- 17.00 R kell 8.00- 12.00

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.