Uudised

Eriolümpia murdmaasuusatamise võistlused talvepealinnas olid päikselised 10. märts rauno

05.-06.03.2024 toimusid Otepääl Tehvandi Spordikeskuse suusastaadionil suusavõistlused, kus osales 150 sportlast Eestist, Lätis ja Leedust. Võistlusi alustati juba traditsiooniks saanud tõrvikujooksuga koostöös Eesti Politsei- ja Piirivalveametiga. Suusatamises tuli mõõtu võtta 100m, 500m, 1km, 2km ja 3km distantsidel. Tehvandi suusastaadionil toimusid esimesel päeval eelsõidud, mille põhjal toimus divisioneerimine teiseks võistluspäevaks. Pärast esimest võistluspäeva suusastaadionil jätkusid tegevused Pühajärvel, kus saadi osa terve sportlase programmist “Terve vaim”, meisterdati käevõrusid, käidi ujumas ja diskol. Teisel võistluspäeval toimus lisaks eelpool mainitud distantsidele ka teatesõidud. Meie kooli sportlased saavutasid teatesõidu teises divisionis esimese koha. Individuaalaladel saavutasid Urvaste õpilased järgmised kohad:

500m- Tauri 1. koht, Braian-Andreas 1. koht, Ralf 1. koht, Janely 2. koht, 1km- Kevin 1. koht ja Andris 3. koht.

Lisaks võistlejatele olid Urvaste Kooli töötajad vabatahtlikena abiks võistluste korraldamisel.

Mõlemal võistluspäeval oli seltsiks mõnus päikseline talveilm.