Airiin Demir Urvaste koolimeeskonnas 29. oktoober rauno

Vaheaeg on kooli töötajatele parim aeg enesetäiendamiseks.

Urvaste kooli töötajatel oli tänuväärne võimalus osaleda Airiin Demiri suhtlemise ja konflikti juhtimise seminaril “Suhtlemine konfliktiolukorras”. Seminar keskendus konfliktse kommunikatsiooni tekkemehhanismidele ning praktilistele nõuannetele, kuidas ärevas olukorras reageerida, mida öelda ja kuidas käituda. Käsitlemist leidsid konflikti erinevad tasandid, aju töötamine konflikti korral, konflikti emotsionaalne dünaamika, viha jäämägi, aktiivne kuulamine, piiride kehtestamine, agressiooni leevendamise etapid. Osavõtt seminarist oli rohkearvuline. Osalejad olid kaasatud aruteludesse, paljutki oli võimalik seostada oma kogemustega. Jagatud nõuandeid ja soovitusi, mis on koolitajal oma töös praktiliselt läbi proovitud, oskame meiegi nüüd keeruliste olukordade ennetamisel kui ka suhtlemisel tekkinud olukordade puhul kasutada. Kindlasti õppisime paremini märkama ning tajuma inimesi enda kõrval. Suur tänu koolitajale ja kogu meeskonnale aktiivse kaasamõtlemise eest! Seminar oli huvitav ja kaasahaaravalt läbi viidud.

Suhtlemine Urvaste päevakava

Vaheaeg on kooli töötajatele parim aeg enesetäiendamiseks.

Suhtlemine Urvaste päevakava