Uudised

Võõrustasime külalisi Haridus- ja Teadusministeeriumist 23. mai rauno


20. mail külastasid meie kooli HTM täiskasvanuhariduse poliitika valdkonna juht ja eksperdid. Külaliste vastuvõtuks olid Võrumaa KHK köögiabilise eriala õpilased ettevalmistanud ümarlaua ja oma eriala tutvustava esitluse. Külalisi tervitas Urvaste Kooli direktriss Jaanika Käst. Kogu päeva jooksul teenindasid köögiabilise eriala õpilased osalejaid suupistete ja sooja joogiga. Lähemalt tutvuti Võrumaa KHK ja Valgamaa KÕK tase 2 erialade ja õppimisvõimalustega. Arutlusel olid erivajadustega täiskasvanute elukestvas õppes osalemise võimalused. Urvaste Kooli direktriss Jaanika Käst selgitas kutseõppe koostoimimise nii häid kui ka muret tekitavaid praktikaid ja tulevikuplaane Urvaste Koolis. Oli inforohke ja emotsioone täis päev!

20. mail külastasid meie kooli HTM täiskasvanuhariduse poliitika valdkonna juht ja eksperdid. Külaliste vastuvõtuks olid Võrumaa KHK köögiabilise eriala õpilased ettevalmistanud ümarlaua ja oma eriala tutvustava esitluse. Külalisi tervitas Urvaste Kooli direktriss Jaanika Käst. Kogu päeva jooksul teenindasid köögiabilise eriala õpilased osalejaid suupistete ja sooja joogiga. Lähemalt tutvuti Võrumaa KHK ja Valgamaa KÕK tase 2 erialade ja õppimisvõimalustega. Arutlusel olid erivajadustega täiskasvanute elukestvas õppes osalemise võimalused. Urvaste Kooli direktriss Jaanika Käst selgitas kutseõppe koostoimimise nii häid kui ka muret tekitavaid praktikaid ja tulevikuplaane Urvaste Koolis. Oli inforohke ja emotsioone täis päev!