Uudised

Videokonkurss „Kokkame ise!“ 07. jaanuar rauno


Meie kooli õpilased Rait, Raiko ja Marten esinesid silmapaistvalt 6.-8. klasside õpilaste videokonkursil „Kokkame ise!“  Õpilasi julgustasid ja inspireerisid õpetajad Siiri Jõgisuu ja Elina Antsi. Maaeluministeeriumi ja Eesti Peakokkade Ühenduse korraldatud õpilaste videokonkursile „Kokkame ise!“ laekusid võistlustööd 23 koolist. Septembris väljakuulutatud konkursi „Kokkame ise!“ raames tuli  6.–8. klasside õpilastel valida projekti „Peakokad koolis“ materjalidest üks retsept ning teha toidu valmistamisest video. Konkursi eesmärk on tuua lapsed toiduvalmistamise juurde ning elavdada kodundustunde.

Meie kooli õpilased Rait, Raiko ja Marten esinesid silmapaistvalt 6.-8. klasside õpilaste videokonkursil „Kokkame ise!“  Õpilasi julgustasid ja inspireerisid õpetajad Siiri Jõgisuu ja Elina Antsi. Maaeluministeeriumi ja Eesti Peakokkade Ühenduse korraldatud õpilaste videokonkursile „Kokkame ise!“ laekusid võistlustööd 23 koolist. Septembris väljakuulutatud konkursi „Kokkame ise!“ raames tuli  6.–8. klasside õpilastel valida projekti „Peakokad koolis“ materjalidest üks retsept ning teha toidu valmistamisest video. Konkursi eesmärk on tuua lapsed toiduvalmistamise juurde ning elavdada kodundustunde.