Valga KÕK külaskäik Urvaste Kooli 15. jaanuar rauno

Reedel, 11. jaanuaril 2019 külastas Urvaste Kooli rühm Valgamaa Kutseõppekeskuse õpetajaid. Külas käisid keskuse õppedirektor Hiie Taniloo, õpetajad Janika Ploom, Reelika Liivak, Aivo Vaiksoo ja Vidrik Ugur. Urvaste Kooli õppejuht Kaja Roots tutvustas koos õpetajate Tarmo Saaveli ja Rainer Kaseväliga puutööõpetuse korraldust Urvaste Koolis nii lihtsustatud õppe kui ka toimetulekuõpilastele. Tutvustasime ka Urvaste Koolis lihtsustatud õppe õpilastele loodud lisa-aastat, kuhu saavad õppima asuda lihtsustatud õppel põhikooli edukalt lõpetanud noored, et end aasta veel täiendada üldainetes ning veidi lähemalt tutvuda koka-abi erialaga. Seda neil oleks võimalik edasi õppida Valga Kutsehariduskeskuses. Pärast ringkäiku koolis vahetasime mõtteid kohvilauas. Tundub, et ideid, plaane ja võimalusi koostööks on küllaga. Leppisime kokku uue kohtumise, seekord juba Valgas ning soov on sinna kaasata ka Urvaste õpilased.

Kohtumiseni kevadel!

Kohtumiseni kevadel!