Vaimse tervise päev haridustöötajatele Linda rahvamajas 30. august rauno

Vaid mõned päevad enne uue kooliaasta algust oli meil võimalus osaleda Antsla valla korraldatud vaimse tervise päeval. Kohal olid Urvaste Kooli, Antsla Gümnaasiumi, Kuldre Kooli ja Kuldre Lasteaia “Sipsik” töötajad. Päeva avasõnad ütlesid vallavanem Avo Kirsbaum, volikogu esimees Merike Prätz ja haridusnõunik Pille Raudam. Koolitaja Stanislav Nemeržitski rääkis meile loovuse toetamisest hariduses, kirja- ja pillimees Jan Rahman pajatas sellest, kuidas molutamist loovuseks muuta ning põimis jutu sisse omaloodud südamlikke laulukesi. Nii jutt kui laulud olid võrukeelsed. Kolmandaks koolitajaks oli meie oma kooliõde Eve Rammul, kelle teemaks oli mõistagi uni ja unega seonduv. Päev oli tõhus ja hariv.