Vaibaaluste piparkoogist köök 03. detsember rauno

Läbi sahiseva lume sõidutas meid õpetaja Rainer koolibussiga Võrru jõuluetendusele, millel oli väga põnev pealkiri- “Vaibaaluste piparkoogist köök”. Jõudsime kultuurimajja “Kannel” enne teisi külastajaid, seega oli meil aega tutvuda rõdufujees reklaamplakatite näitusega “21. sajandi kandlelugu paberil”, kus äratundmisrõõmu oli nii õpetajatel, kui õpilastel. Näitus vaadatud, oligi aeg suunduda teatrisaali, mille laval nägime väga suuri kaunistatud piparkooke. Ja siis see algas- hoogne, lustlik, humoorikas etendus, mille tekstidesse oli põimitud nii muinasjuttu, tänapäeva, kui ka aktuaalseid teemasid. Vaibaalused Hipp ja Hopp tegid sellist möllu ja tralli, et naerda sai tõesti palju. Õpetaja Siiri toimetulekuklassi õpilased Raiko, Janek, Kevin ja Anželika jagasid rõõmsalt muljeid tagasiteel ja kooliski.