Uus kooliaasta on alanud 02. september rauno

1.septembril alustasime uut õppeaastat piduliku avaaktusega.

Kui hümn oli kõlanud,  esitasid õpilased koos muusikaõpetajaga vahva muusikapala “Reilender” ja Kaith luges toreda luuletuse. Peale direktori südamlikku sõnavõttu tervitas meid Antsla valla volikogu esinaine Merike Prätz. Valga KÕK esindaja Britten Kerb ja Võrumaa KHK õpetajad Vally Koorits ning Reet  Lohuväli tutvustasid oma kursuse õpilasi  ja andsid edasi parimad soovid alanud õppeaastaks. Kasvataja Leini Kirsimäel oli nii õpetajatele kui õpilastele edasi anda väga armas ja omapärane tervitustekst, kuidas saada natu-natukene paremaks.

Näe, haarab koolikella päevitunud
pihku
noor, hästi puhanud septembrikuu
ja seda helistab ta, vallatu,
nüüd selgest rõõmust. Kogu maailm
nähku:
sa seisad uue kooliaasta lävel
ja võtad kätte uue õpiku.

/M. Linnamäe/

Huvitavat ja teguderohket kooliaastat kõigile!

1.septembril alustasime uut õppeaastat piduliku avaaktusega.

Näe, haarab koolikella päevitunud
pihku
noor, hästi puhanud septembrikuu
ja seda helistab ta, vallatu,
nüüd selgest rõõmust. Kogu maailm
nähku:
sa seisad uue kooliaasta lävel
ja võtad kätte uue õpiku.

/M. Linnamäe/

Huvitavat ja teguderohket kooliaastat kõigile!