Urvaste Koolis toimusid Eriolümpia Eesti Ühenduse rahvastepalli võistlused 20. oktoober rauno

18. oktoobril toimusid Urvaste koolis Lõuna-Eesti koolide põhikooli riikliku õppekava toimetuleku taseme õpilastele mõeldud rahvastepalli võistlused. Osales kuus kooli ja mängiti 15 mängu. Urvaste kooli esindasid Raiko, Janely, Janek, Risto ja Tristan Narajan. Võistkond saavutas esimeses divisionis kolmanda koha. Päev oli  sportlik, pakkus parajalt pinget nii võistlejatele, treeneritele kui kaasaelajatele.