Urvaste Kooli õpilased ragistasid ajusid 31. märts rauno

Kolmas lihtsustatud õppe matemaatikaolümpiaad toimus 30.03.2022 Valga Jaanikese koolis. Olümpiaadist võttis osa 15 õpilast. Osalejaid oli Valgamaalt, Võrumaalt, Virumaalt ja Tartumaaltki.

Urvaste kooli esindasid Andris, Kert ja Pille-Riin. Andris saavutas 6 – 7. klassi arvestuses I koha ja Kert II koha. Üheksanda klassi õpilane Pille-Riin jäi neljandaks, see oli hea tulemus, osalejaid oli kaheksa selles grupis.

Õpilased said suure mõttetöö eest tunnustuseks tänukirja ja šokolaadi ning esimesele kolmele kohale tulnud veel lisaks saavutuse eest eraldi tänukirja. Samuti sai tänukirja õpilaste juhendaja. „Vahva oli järgmisel päeval direktorile õnnestumistest ja sooritustest rääkida“, ütles Andris. „Oli tore, osalesin esmakordselt ja sain uusi kogemusi“, selgitas õpilane Kert.