Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli meeskonnad õpivad üheskoos 28. august rauno

Täna, 28.09.2023 toimub Valga Jaanikese Koolis ühiskoolitus „Traumateadlik kool“. Koolitusel osaleb 55 inimest (õpetajad, koolijuht, õppejuhid, õpetaja abid, kasvatajad, kasvataja abid, tugispetsialistid).  Koolitus on mõeldud sissejuhatusena traumateadliku lähenemise mõistmiseks ja kasutamiseks koolides ja haridusasutustes. Eesmärgiks on aidata koolidel saada lisateadmisi ja -oskusi abistamaks traumakogemusega lapsi. Traumateadlikusse põhimõtted lähtuvad usalduslikel suhetel põhineva sekkumise (TBRI - Trust-Based Relational Intervention) lähenemiste alustest. Koolitaja on Jane Snaith on MTÜ Igale Lapsele Pere koolitus- ja arendusjuht, ühingu juhatuse liige.