Urvaste kool soovib leida pakkujaid Urvaste Kooli õpilasliinide teenindamiseks 2022/2023 õppeaastaks 05. august rauno

Lugupeetud pakkuja

Objekt: Urvaste Kooli õpilasliinide teenindamine 2022/2023 õppeaastal

Töö eesmärk: Urvaste Kool soovib leida õpilasliinide teenindamiseks vedajat, kes toob esmaspäeviti õpilased kooli ja viib reedeti õpilased koju. Tegu on õpilasvedude liinidega so vedu toimub ainult õppeperioodil (september 2022-juuni 2023). Vedu ei toimu koolivaheaegadel, nädalavahetustel ning riiklikel pühadel. Vedu peab toimuma tehniliselt korras bussides, kus on õpilaste arvust lähtuv nõuetekohane turvavarustus. Vedu ei tohi katkeda bussi remondi, rikke, bussijuhi haigestumise vms põhjuse tõttu.

Tööde kirjeldus:

Õpilasliini nr 1 Võru õpilasliin

Esmaspäev: Põlva 9.00 Tilsi-Ridali-Võru-Linnamäe-Urvaste

Reede: Urvaste 12.50 Linnamäe-Võru-Väimela teerist-Ridali-Tilsi-Põlva

Sõidab 40 õpilast.

Õpilasliin nr 2 Valga õpilasliin

Esmaspäev: Valga 8.00-Kaagjärve-Valga-Koikküla-Taheva-Hargla-Antsla-Urvaste

Reede: Urvaste 12.50 Antsla-Hargla-Taheva-Koikküla-Valga-Kaagjärve-Valga

Sõidab 20 õpilast.

Palun arvestada hinnapakkumuse esitamisel https://kaart.delfi.ee/ kilomeetritega.

Õpilasliinide teenindamise lõplikud asjaolud (õpilaste arv, õpilasliini marsruut) täpsustatakse vastavas lepingus.

Edukaks tunnistatakse kõige madalama eeldatava aasta kogumaksumusega pakkumus. Pakkumise edukaks tunnistamise kriteeriumiks on madalam hind. Kui kaks või enam pakkumust on esitanud võrdse hinna ja osutuks seeläbi edukaks, siis asub tellija nendega hinna üle läbi rääkima.

PAKKUMUS ESITADA LISAS 1 ESITATUD VORMIL HILJEMALT 15.08.2022 AADRESSIL:  info@urvastekool.edu.ee

Pakkumus Lisa 1 pakkumuse juurde õpilasliinid

Lugupeetud pakkuja