Urvaste Kool tähistas 45. sünnipäeva 16. juuni rauno

9. juunil tähistasime kooli 45. sünnipäeva piduliku kontsert-aktusega „Oma pesa, oma puu“. Haridus- ja Teadusminister Liina Kersna saatis kooliperele videotervituse  heade  ning julgutavate soovidega.

Soojade sõnade, lillede ja kingitustega olid tulnud õnnitlema Tiiu Rahuoja, HTM koolivõrgu osakonna peaekspert, ja Merike Prätz, Antsla valla volikogu esimees.

Kontserdil esinesid kooli õpilased nii laulu, pillimängu kui ka tantsuga, läbivaks mõtteks oli, et igaühel meist on oma koht siin päikese all, „Oma pesa, oma puu“.

Suur rõõm oli, et ka õpetajad tervitasid õpilasi oma lauluga „ Pesapuu“.

Kooli poolt anti üle tunnustused: Rainer Kaseväli - aasta õpetaja ja Kaja Roots ning Aive Tämm - aasta kolleeg.

Peale südamlikku kontserti olid kõik kutsutud peolauda.

Sel aastal said kõik asjaosalised sünnipäeva puhul kingituseks kooli meened: kaelasalli, kooli logoga kruusi ja raamatu „Urvaste Kool 45“.

Palju õnne Urvaste Kool!!!

Suur rõõm oli, et ka õpetajad tervitasid õpilasi oma lauluga „ Pesapuu“.

Peale südamlikku kontserti olid kõik kutsutud peolauda.

Palju õnne Urvaste Kool!!!