Tundsime end oodatuna ja hoituna… 18. august rauno

16. augustil külastas meie kooli Kajamaa Kooli meeskond Saku vallast. Külalisi võtsid vastu direktor Jaanika Käst ja juhiabi/majandusjuht Maret Hannus. Siin on koolijuht Merit Udusalu tagasiside meile: „Mina ja minu meeskond tänab teid väga sooja ja vahetu vastuvõtu eest teie kaunis koolis, kus olete loonud suurepärased ja rohked võimalused eriliste laste ja noorte õpetamiseks ning nende arengu toetamiseks. Teie juures tundsime end oodatuna ja hoituna, aitäh. Rõõmu kogu koolipere päevadesse ja õnnestumisi tegemistesse. Rahulikku õppeaasta algust.“