Uudised

Tudengite töövarjupäev Urvaste Koolis 14. november rauno


Neljapäeval, 14. novembril külastas Urvaste Kooli 10 Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi bakalaureusetudengit koos õppejõududega. Üliõpilased-õppejõud elasid meie koolipäeva kaasa meie õpetajate töövarjudena. Üliõpilased tutvusid meie koolimaja ja õpilaskoduga, kuulasid- vaatasid kontserti „Tantsud Iirimaast Iisakuni“, kus said jälgida kogu meie kooliperet, käisid õpilaste-õpetajatega kaasas kolmes tunnis ning said osa meie ühisest lõunasöögist. Päeva lõpetas vestlusring, kus osalesid ka Urvaste Kooli direktor ning meie õpetajad, kes selle päeva koos üliõpilastega veetsid. Pärast meie kooli tutvustava filmi vaatamist jagasid üliõpilased oma muljeid ja kogemusi. Kõlama jäi, et meie kooliga tutvumine on kõikidele esmakordne kogemus, vaadata- õppida oli palju. Üliõpilastele avaldas muljet, kui rahulik ja turvaline on meie kooli keskkond, kui kannatlikud ja rahulikud on õpetajad. Nii üliõpilastelt kui õppejõududelt jätkus meie koolile, lastele ja õpetajatele ainult kiidusõnu ja tänu. Loodame, et tulevased sotsiaalpedagoogid-õpetajad said ainult indu juurde oma erialal jätkamiseks. Meile, Urvaste Kooli õpetajatele, andis see üritust palju positiivsust ja kinnitust, et teeme tänuväärt tööd.

Neljapäeval, 14. novembril külastas Urvaste Kooli 10 Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi bakalaureusetudengit koos õppejõududega. Üliõpilased-õppejõud elasid meie koolipäeva kaasa meie õpetajate töövarjudena. Üliõpilased tutvusid meie koolimaja ja õpilaskoduga, kuulasid- vaatasid kontserti „Tantsud Iirimaast Iisakuni“, kus said jälgida kogu meie kooliperet, käisid õpilaste-õpetajatega kaasas kolmes tunnis ning said osa meie ühisest lõunasöögist. Päeva lõpetas vestlusring, kus osalesid ka Urvaste Kooli direktor ning meie õpetajad, kes selle päeva koos üliõpilastega veetsid. Pärast meie kooli tutvustava filmi vaatamist jagasid üliõpilased oma muljeid ja kogemusi. Kõlama jäi, et meie kooliga tutvumine on kõikidele esmakordne kogemus, vaadata- õppida oli palju. Üliõpilastele avaldas muljet, kui rahulik ja turvaline on meie kooli keskkond, kui kannatlikud ja rahulikud on õpetajad.

Nii üliõpilastelt kui õppejõududelt jätkus meie koolile, lastele ja õpetajatele ainult kiidusõnu ja tänu. Loodame, et tulevased sotsiaalpedagoogid-õpetajad said ainult indu juurde oma erialal jätkamiseks. Meile, Urvaste Kooli õpetajatele, andis see üritust palju positiivsust ja kinnitust, et teeme tänuväärt tööd.