Tore päev Soomaal 02. oktoober rauno

2. oktoobril osalesime KIKi projekti rahastuse toel RMK Soomaa rahvuspargi külastuskeskuse õppeprogrammis “ Elurikkus magevees ja viies aastaaeg Soomaal“. Õpilased said juhendatud õppekäigul püüda kahvaga veekogust seal elavaid putukaid ja hiljem neid uurida läbi mikroskoobi. Programmijuht tutvustas samateemalist esitlust ja juhendas töölehtede täitmist. Lapsed olid siiralt üllatunud ja huvitunud, kui palju elab magevees erinevat liiki putukaid. Tagasi kooli jõudes tehti loodusõpetuse tunnis teema kinnistamiseks kokkuvõte õppekäigust – joonistati pilte ja korrati üle oluline õppematerjal.