Tore õpetajate päev 05. oktoober rauno

Sellel aastal tähistasime õpetajate päeva sootuks teistmoodi kui eelnevatel aastatel. Hommikul leidsid õpetajad oma töölaualt üllatuskingituse. Meile oli külla tulnud Antsla vallavanem, volikogu esimees ning kultuuri- ja noorsootööspetsialist. Samuti oli kohal Lõuna-Eesti Postimehe esindaja. Meil oli pidulik hommik õpetaja Cathleni õnnitlemiseks.

Üritus jätkus pealelõunasel ajal. Huvijuhi ja õpetaja Tiina abiga viisid päeva läbi õpilasesinduse eestvedajad Karel ja Kaith. Ette oli valmistatud õpetajatele tuleproov, kus nad pidid ära arvama, mida on ühele või teisele küsimusele vastanud eelnavalt õpilased. Selgus, et kõige paremini tunneb oma õpilasi võistkond JaMaSiVad koosseisus direktor Jaanika, õpetajad-kasvatajad Marianne, Siiri, Vally. Järgnes emakeele tund, kus õpetajad pidid esitama ilmekalt tundmatut teksti. Õpilasesindus valis parimateks esitajateks Ennu ja Tiia. Auhinnaks oli erakordne võimalus esitada laval uus tekst. Virgutuseks ja lõpetuseks tantsiti tibutantsu. Päeva jooksul töötas ka kooliraadio, mille eestvedajaks oli õpetaja Kaja. Aitäh õpilasesinduse presidendile ja asepresidendile Karelile ja Kaithile.