Uudised

Tänusündmus toimus Rõuge rahvamajas 30. september rauno


Konkursi Aasta õpetaja 2022 Võru maakonna parimad on:

 • Aasta lasteaiaõpetaja 2022 laureaat – Annika Eliste (Lasva Lasteaed Pargihaldjas)
 • Aasta klassiõpetaja 2022 laureaat – Ene Kärg (Parksepa Keskkool)
 • Aasta klassijuhataja 2022 laureaat – Liis Orro (Võru Kreutzwaldi Kool)
 • Aasta põhikooli aineõpetaja 2022 laureaat – Helena Elgindy (Värska Gümnaasium)
 • Aasta kutseõpetaja 2022 laureaat – Merike Aruväli (Võrumaa Kutsehariduskeskus)
 • Aasta huvihariduseõpetaja 2022 laureaat – Eliise Abel (Võimlemisklubi Janika Võru osakond)
 • Aasta tugispetsialist 2022 laureaat – Liivia Horn (Võru Kreutzwaldi Kool)
 • Aasta õppeasutuse juht 2022 laureaat – Liina Palu (Värska Gümnaasium)
 • Aasta haridustegu 2022 laureaat – Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele(Urvaste Kool ja Vaga Jaanikese Kool)

Võru maakonnast jõudis sel aastal vabariiklikule aasta õpetaja konkursile haridusteo kategoorias matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele, mida veab eest Jaanika Käst, Urvaste kooli ja Valga Jaanikese kooli direktor. Üleriigilised laureaadid kuulutatakse välja 8. oktoobril Pärnus. Tunnustusürituse eestvedajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit. Sündmusest teeb otseülekande Eesti Televisioon.

Tänusündmusel tunnustati ka täiskasvanuhariduse konkursile esitatud maakonna parimaid. Maakonna parim õppija on meie kooli õpilasnõustaja ja õpetaja Jüri Kiidron ja meie Urvaste Kool pälvis nimetatud konkursil nominatsiooni õpiteos „Kutseõpe Urvaste Koolis“. Palju, palju õnne!

Konkursi Aasta õpetaja 2022 Võru maakonna parimad on:

 • Aasta lasteaiaõpetaja 2022 laureaat – Annika Eliste (Lasva Lasteaed Pargihaldjas)
 • Aasta klassiõpetaja 2022 laureaat – Ene Kärg (Parksepa Keskkool)
 • Aasta klassijuhataja 2022 laureaat – Liis Orro (Võru Kreutzwaldi Kool)
 • Aasta põhikooli aineõpetaja 2022 laureaat – Helena Elgindy (Värska Gümnaasium)
 • Aasta kutseõpetaja 2022 laureaat – Merike Aruväli (Võrumaa Kutsehariduskeskus)
 • Aasta huvihariduseõpetaja 2022 laureaat – Eliise Abel (Võimlemisklubi Janika Võru osakond)
 • Aasta tugispetsialist 2022 laureaat – Liivia Horn (Võru Kreutzwaldi Kool)
 • Aasta õppeasutuse juht 2022 laureaat – Liina Palu (Värska Gümnaasium)
 • Aasta haridustegu 2022 laureaat – Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele(Urvaste Kool ja Vaga Jaanikese Kool)

Võru maakonnast jõudis sel aastal vabariiklikule aasta õpetaja konkursile haridusteo kategoorias matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele, mida veab eest Jaanika Käst, Urvaste kooli ja Valga Jaanikese kooli direktor. Üleriigilised laureaadid kuulutatakse välja 8. oktoobril Pärnus. Tunnustusürituse eestvedajateks on Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit. Sündmusest teeb otseülekande Eesti Televisioon.

Tänusündmusel tunnustati ka täiskasvanuhariduse konkursile esitatud maakonna parimaid. Maakonna parim õppija on meie kooli õpilasnõustaja ja õpetaja Jüri Kiidron ja meie Urvaste Kool pälvis nimetatud konkursil nominatsiooni õpiteos „Kutseõpe Urvaste Koolis“. Palju, palju õnne!