Uudised

Suure show eelvoor 25. aprill rauno


19. aprillil toimus show “Su nägu kõlab meile tuttavalt” koolisisene eelvoor. Show on aastatepikkuse traditsiooniga, mille eestvedajaks ja algatajaks on meie kooli huvijuht Ellen. Tänavu nägime kümmet vahvat etteastet:

Shanon “Tundmatu”-  esitas Arne Laos
Päkapikk “Kes elab metsa sees” – Anzelika Tšernova
Ummamuudu “Kõnõtraat” – Andris Agar
Getter Jaani “Alles alguses” – Rita Kallas
Koit Toome “Nädalalõpp” – Kevin Kallas
Ardo Juhkov “Ma siia jääks” – Alice Kütt
Mario “Tähed” – Agnes Künnerpä
Multikategelane “Poco-Loco” – Janely Kukk
AG – Lauri Saatpalu “Muusik” – Ralf Kiik ja Andris Agar

Meie õpilased on väga julged ja meisterlikud esinejad. Eesvoorust valis žürii välja 2 edasipääsenud lugu lõppvõistlusele, mis toimub koos külaliskoolidega. Züriisse kuulusid direktor Jaanika Käst, muusikaõpetaja Cathlen Haugas, õpetaja Siiri Jõgisuu, õpetaja Tiina Kodu ja psühholoog Echtel-Erle Valk.

Õpilastele pakkus suurt rõõmu ja põnevust  show lõpulugu meie tublide täiskasvanute poolt “Maie Parrik ja operatsioon Õ”, mis oli üliäge esitus. Selle vahva etteaste sooritasid Sirje Tavel, Enel Roots, Siiri Maran, Heli Lazutina. Aitäh kõigile - nii lastele kui täiskasvanutele, tänu kellele see show sai teoks.

19. aprillil toimus show “Su nägu kõlab meile tuttavalt” koolisisene eelvoor. Show on aastatepikkuse traditsiooniga, mille eestvedajaks ja algatajaks on meie kooli huvijuht Ellen. Tänavu nägime kümmet vahvat etteastet:

Shanon “Tundmatu”-  esitas Arne Laos
Päkapikk “Kes elab metsa sees” – Anzelika Tšernova
Ummamuudu “Kõnõtraat” – Andris Agar
Getter Jaani “Alles alguses” – Rita Kallas
Koit Toome “Nädalalõpp” – Kevin Kallas
Ardo Juhkov “Ma siia jääks” – Alice Kütt
Mario “Tähed” – Agnes Künnerpä
Multikategelane “Poco-Loco” – Janely Kukk
AG – Lauri Saatpalu “Muusik” – Ralf Kiik ja Andris Agar

Meie õpilased on väga julged ja meisterlikud esinejad. Eesvoorust valis žürii välja 2 edasipääsenud lugu lõppvõistlusele, mis toimub koos külaliskoolidega. Züriisse kuulusid direktor Jaanika Käst, muusikaõpetaja Cathlen Haugas, õpetaja Siiri Jõgisuu, õpetaja Tiina Kodu ja psühholoog Echtel-Erle Valk.

Õpilastele pakkus suurt rõõmu ja põnevust  show lõpulugu meie tublide täiskasvanute poolt “Maie Parrik ja operatsioon Õ”, mis oli üliäge esitus. Selle vahva etteaste sooritasid Sirje Tavel, Enel Roots, Siiri Maran, Heli Lazutina. Aitäh kõigile - nii lastele kui täiskasvanutele, tänu kellele see show sai teoks.