Uudised

Sulgpallivõistlustel Haapsalus jagus võistluspinget 20. aprill rauno


17. aprillil toimusid Haapsalu Kutsehariduskeskuses Eriolümpia sulgpallivõistlused. Võistlustel osales kokku 16 erinevat asutust üle kogu Eesti. Sportlasi oli osalemas üle 60. Pikk päev pakkus sportlastele võistluspinget ja kaasaelajatele närvesöövaid hetki. Meie kooli sportlased saavutasid Braian-Andreas I koht, Andris III koht ja Kert IV koht. Õpilasi saatis ja juhendas õpetaja Rainer.

17. aprillil toimusid Haapsalu Kutsehariduskeskuses Eriolümpia sulgpallivõistlused. Võistlustel osales kokku 16 erinevat asutust üle kogu Eesti. Sportlasi oli osalemas üle 60. Pikk päev pakkus sportlastele võistluspinget ja kaasaelajatele närvesöövaid hetki. Meie kooli sportlased saavutasid Braian-Andreas I koht, Andris III koht ja Kert IV koht. Õpilasi saatis ja juhendas õpetaja Rainer.