Uudised

Sportimise ja vaba aja veetmise võimalused mitmekesistuvad 10. juuni rauno


Oleme majandusjuhi eestvedamisel kooli õpilaskodu territooriumit mitmekesistanud sportimise ja vaba aja veetmise vahenditega. Liikumine ja hea tervisekäitumine on meie koolis prioriteedid. Õuevahetund on terve aasta toiminud suurepäraselt, nüüd on õpilastel võimalik kasutada välijõusaali, kus saab kasutada sõudmispressi, rindkere pressi,kõndimispressi ja välitingimustes lauatennise lauda nii õuevahetundides, kui kehalise kasvatuse tundides ja vabal ajal.

Oleme majandusjuhi eestvedamisel kooli õpilaskodu territooriumit mitmekesistanud sportimise ja vaba aja veetmise vahenditega. Liikumine ja hea tervisekäitumine on meie koolis prioriteedid. Õuevahetund on terve aasta toiminud suurepäraselt, nüüd on õpilastel võimalik kasutada välijõusaali, kus saab kasutada sõudmispressi, rindkere pressi,kõndimispressi ja välitingimustes lauatennise lauda nii õuevahetundides, kui kehalise kasvatuse tundides ja vabal ajal.