Sport ja koostööpartnerid 21. juuni rauno

12. juunil toimus kooli töötajate spordipäev. Koos meiega sportisid meie igapäevased koostööpartnerid Räpina Aianduskoolist, Valgamaa Kutseõppekeskusest ja Võrumaa Kutsehariduskeskusest. Traditsioonilisest spordipäevast erines päev selle poolest, et kavas olid lõbusamad alad, nagu saapavise, kotisjooks, munajooks, linavõrkpall, tagurpidi penalt ja discolf. Päeva lõpetasime ühisgrillimisega. Direktor luges ette Stenbocki majast saabunud peaministri tänukirja Urvaste Koolile, tänas koolimeeskonda ja koostööpartnereid lahenduskeskse kooliaasta eest. Oli tore ja meeldejääv üritus.