Spordinädala matkapäevast kujunes mõnus seeneretk 30. september rauno

EOK spordinädal toimus 23.-30.09.2022. Meiegi kool osales juba traditsiooniks saanud sportlike üritustega – spordipäeval võisteldi  jooksudes, kaugushüppes, palliviskes ja kuulitõukes, toimus liikumismängude õhtu, matkapäev, krossijooks Tartumaal Udernas. Meie õpilastele meeldis kõige rohkem  matkapäev, mis kujunes ootamatult seeneretkeks. Kui matkatud oli paarsada meetrit, hõikas üks õpilastest: “Leidsin puraviku!”. Siis läks lahti  tõeline hasart - kes leidis puraviku, kes leidis kukeseene, kes leidis tundmatu seene, kes leidis  kärbseseened -  tulemuseks oli see, et metsas toimus kõigile ootamatult loodusõpetuse tund teemal “Tunne söögiseeni”. Korjati kokku terve kotitäis söögikõlbulikke seeni, mis ühisel otsusel kingiti kasvataja Mariannele.