Uudised

Spordinädal pakkus elevust ja võistluspinget 01. oktoober rauno


Spordinädal toimus 25.-29.septembrini. Iga päev viidi läbi erinevad üritused. Nädal algas mõnusa matkaga, mis kujunes lõpuks seeneretkeks. Seeni kogunes nii palju, et neid jagati õpetajatele-kasvatajatelegi. Teisipäev oli õpilastele kõige rohkem elevust pakkuv – mõõtu võtsid ju omavahel õpilased ja õpetajad. Eripalgelised mängud ja võistlused pakkusid rõõmu, nalja ja võistluspinget. Moodustati nii õpilastest kui õpetajatest 8-liikmelised võistkonnad. Õpilaste võiskonnaliikmeid vahetati iga mängu ajal, et kõik soovijad saaksid osaleda. Võistlused kulgesid väga tasavägiselt ja õpetajad võitsid vaid ühe punktiga. Aitäh õpetaja Jüri Kiidronile, kes mängud välja mõtles. Aitäh õpetaja Cathlen Haugasele, kes jäädvustas tegevused fotole. Aitäh õpetaja Kaja Rootsile, kes oli päeva kohtunik. Aitäh ka kõigile 8-le õpetajale-kasvatajale, kes asusid julgelt õpilastega vastamisi – Jüri Kiidron, Rainer Kaseväli, Tiina Kodu, Siiri Jõgisuu, Reet Lohuväli, Sirje Tavel, Tiia Rodima, Ellen Varov. Kolmapäeval toimus ülekooliline spordipäev, kus õpilased said ennast juba tõsisemalt proovile panna erinevate distantsidega jooksudes, kaugushüppes, palliviskes, kuulitõukes. Rõõm oli tõdeda, et osalesid kõik õpilased, ka hooldusklass, kasvõi ühel alal. Kõik 3 kutseõppe rühma olid väga tublid. Neljapäeval viidi läbi 500-meetri krossijooks, kus samuti osalesid kõik vastavalt oma võimetele. Reedel jagas õpetaja Jüri kätte diplomid, tänukirjad ja igaüks sai tänu kõrvale ka midagi suhu pista – kommid, köögivilja krõpsud ning kuna saabumas on pimedad õhtud, anti kõikidele kaasa helkurid.  Tänama peab ka ilmataati, kes kinkis meile väga ilusa sooja ja päikesepaistelise nädala. Veel kord tänud meie kehalise kasvatuse õpetajale Jüri Kiidronile, kes kogu nädala organiseeris ja läbi viis. Teda aitas nõu ja jõuga huvijuht Ellen Varov. 

Spordinädal toimus 25.-29.septembrini. Iga päev viidi läbi erinevad üritused. Nädal algas mõnusa matkaga, mis kujunes lõpuks seeneretkeks. Seeni kogunes nii palju, et neid jagati õpetajatele-kasvatajatelegi. Teisipäev oli õpilastele kõige rohkem elevust pakkuv – mõõtu võtsid ju omavahel õpilased ja õpetajad. Eripalgelised mängud ja võistlused pakkusid rõõmu, nalja ja võistluspinget. Moodustati nii õpilastest kui õpetajatest 8-liikmelised võistkonnad. Õpilaste võiskonnaliikmeid vahetati iga mängu ajal, et kõik soovijad saaksid osaleda. Võistlused kulgesid väga tasavägiselt ja õpetajad võitsid vaid ühe punktiga. Aitäh õpetaja Jüri Kiidronile, kes mängud välja mõtles. Aitäh õpetaja Cathlen Haugasele, kes jäädvustas tegevused fotole. Aitäh õpetaja Kaja Rootsile, kes oli päeva kohtunik. Aitäh ka kõigile 8-le õpetajale-kasvatajale, kes asusid julgelt õpilastega vastamisi – Jüri Kiidron, Rainer Kaseväli, Tiina Kodu, Siiri Jõgisuu, Reet Lohuväli, Sirje Tavel, Tiia Rodima, Ellen Varov.

Kolmapäeval toimus ülekooliline spordipäev, kus õpilased said ennast juba tõsisemalt proovile panna erinevate distantsidega jooksudes, kaugushüppes, palliviskes, kuulitõukes. Rõõm oli tõdeda, et osalesid kõik õpilased, ka hooldusklass, kasvõi ühel alal. Kõik 3 kutseõppe rühma olid väga tublid. Neljapäeval viidi läbi 500-meetri krossijooks, kus samuti osalesid kõik vastavalt oma võimetele. Reedel jagas õpetaja Jüri kätte diplomid, tänukirjad ja igaüks sai tänu kõrvale ka midagi suhu pista – kommid, köögivilja krõpsud ning kuna saabumas on pimedad õhtud, anti kõikidele kaasa helkurid.  Tänama peab ka ilmataati, kes kinkis meile väga ilusa sooja ja päikesepaistelise nädala. Veel kord tänud meie kehalise kasvatuse õpetajale Jüri Kiidronile, kes kogu nädala organiseeris ja läbi viis. Teda aitas nõu ja jõuga huvijuht Ellen Varov.