SA Innove ja Haridus-ja Teadusministeeriumi tänukiri 07. juuni rauno

Osalesime „Aasta Kool 2019“! konkursil. Esitasime ja valmistasime 2 min kooli tutvustava video. Kogu koolimeeskond töötas ja mõtles kaasa. Saime kogemuse võrra rikkamaks. Oli palju põnevust, õppisime üksteist tundma ja mis peamine, meil on oma koolist vahva video. Finaali me ei pääsenud küll aga kaunistab meie kooli uhke tänukiri. Tekst tänukirjal: „Edu on meelerahu, mis tuleb teadmisest, et Sa pingutasid andes parimat, milleks Sa suuteline oled. John Wooden.

Video avaneb siin.

Video avaneb siin.