Rannapall, pokud ja KÄRBIKUD 27. mai rauno

Käes on kevad ja lõpueksamite aeg.

26. mail kogunes koolipere saali, kus meenutati selle aasta lõpetajate esimesi samme Urvaste koolis.

Direktor avas ürituse ja kui lõpetajatele olid tutid rinda kinnitatud, jagasid klassijuhatajad julgustavate sõnade saatel päevakangelastele kätte uhked rannapallid. Sündmused läksid edasi Pokumaal. Seal tervitas meid giid, kes tutvustas Pokukoda ning Edgar Valteri elu ja loomingut. Läbi saju kõndisime Padasoo sooja tarekesse, kus katsime laua ja nautiseme kooki ning puuvilju. Mõnus oli tulise kohvi- kakao taga vestelda olnust ja tulevikust, meenutada õnnestumisi, vahvaid seiklusi, teha tulevikuplaane.

Pärast lõunasööki ootas kogu kooliperet võimlas Antsla gümnaasiumi poistepbänd Kärbikud, kelle ägedate rokihelide saatel vihtusime tantsida.

Traditsiooniline grillipidu toimus seekord küll vihmase ilma tõttu sööklas, aga tore oli ikka.

Käes on kevad ja lõpueksamite aeg.