Rahvusliku hõnguga liputuba 07. juuni rauno

Lastekaitsepäeval, 1. juunil juhime tähelepanu laste heaolule ning lastekaitse tähtsusele. Alates 2021. aastast on lastekaitsepäev Eestis riiklik tähtpäev ja lipupäev. Just sel päeval sõitsid Urvaste Kooli tublimad õppurid Otepääle, hubasesse rahvusliku hõnguga restorani pidulikule lõunasöögile, kus just II korrus on pühendatud Eesti lipule. Ühises vestlusringis möödus aeg kiiresti. Toit maitses hästi. Kinnistusid lauakombed, oskus vestluses osaleda ja suhelda. Oli meeldejääv koosviibimine.