Uudised

Projektikoolitus mentoritele nõudis kaasamõtlemist matkaradadelgi 10. aprill rauno


Meie kool osaleb Eriolümpia Eesti Ühenduse projektis „Kaasav tervislik eluviis koolides“. 8.-9. aprillil toimus mentorite koolitus. Esimesel päeval jagasime üksteisega projekti kulgu ja saime uut infot edaspidiseks. Veel õhtusel matkarajal jagati üksteisega kogemusi tervislikust toitumisest, hea une olulisusest. Teisel päeval külastasime partnerkooli Võrus, Võru Järve Kooli ja käisime tõukeratastega matkamas Tamula ääres. 

Koolitusel osalesid direktor Jaanika Käst, õpetaja ja projektijuht Rainer Kaseväli, juhiabi Maret Hannus.

Koolitusel osalesid direktor Jaanika Käst ja projekti koordinaator Leini Kirsimäe.

Meie kool osaleb Eriolümpia Eesti Ühenduse projektis „Kaasav tervislik eluviis koolides“. 8.-9. aprillil toimus mentorite koolitus. Esimesel päeval jagasime üksteisega projekti kulgu ja saime uut infot edaspidiseks. Veel õhtusel matkarajal jagati üksteisega kogemusi tervislikust toitumisest, hea une olulisusest. Teisel päeval külastasime partnerkooli Võrus, Võru Järve Kooli ja käisime tõukeratastega matkamas Tamula ääres. 

Koolitusel osalesid direktor Jaanika Käst, õpetaja ja projektijuht Rainer Kaseväli, juhiabi Maret Hannus.

Koolitusel osalesid direktor Jaanika Käst ja projekti koordinaator Leini Kirsimäe.