Palju õnne õpetaja Rainer! 16. juuni rauno

Urvaste Kooli aasta õpetaja 2021 on ennastjuhtiv, ettevõtlik, vastutustundlik, enesekindel, loominguline, empaatiavõimeline, aus ja positiivne – neid omadusi kandes on Rainer Kaseväli võitnud koolipere poolehoiu. Õpetaja Rainer Kaseväli on tasakaalukas ja rahulik, valdab väga hästi oma õpetatavaid aineid ning tal on kogemusi ja oskusi erivajadustega lastele need õppeained mõistetavaks ja arusaadavaks teha. Õpetaja loob õpilastes tunde, et õpitav on vajalik ning oskab innustada lapsi kaasa mõtlema ja oma arvamust avaldama. Palju õnne õpetaja Rainer!