Palju õnne Eesti 22. veebruar rauno

18.02 tähistasime üheskoos kauniks ehitud koolisaalis kodumaa 102. sünnipäeva. Väärikalt seisis koolilipp riigilipu kõrval. Hümn kõlas pidulikult, laulud ja pillilood olid selged. Rahvatants tuli armsasti välja ning lood eesti kirjanduse tähtsaimast teosest „Kalevipoeg" luges vahepaladeks õpilane Irina. Direktor kõneles sel korral looduskeskkonnast ja loodustunnetusest, inimeseks olemisest, õppimisest ja õpetamisest ning kodu tähtsusest.

Pidulikul kontsert-aktusel andis EV Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Tiiu Rahuoja üle kolm haridusministri tänukirja pikaajalise ja pühendunud töö eest õpetajatele Tiina Kodu (35 tööjuubel) ja Siiri Jõgisuu (35tööjuubel) ning juhiabile Inge Salumaa´le (15 tööjuubel).

Direktor tänas kõiki tööjuubilare, kel tänavu täitus 5, 10, 15, 35 tööaasta Urvaste Koolis, kooli tänukirja ja lilleõiega (kokku 10 inimest).