Uudised

Õpioskustel põhinev maastikumäng külaliskoolidega 13. oktoober rauno


13.oktoobri ilusal sügispäeval kohtusid Urvaste kooli õpilased  Valga Jaanikese kooli ja Lahmuse kooli õpilastega, et maha pidada  juba traditsiooniks saanud igasügisene maastikumäng. Läbida tuli 4 kontrollpunkti. Lahendada sai matemaatilisi ülesandeid praktiliste tegevuste näol ja mõõtu võeti ka peastarvutamisel. Loodusõpetuses tuli täita töölehti ning varia punktis olid ülesanded mälumängust ja õigekirjast kuni mõistatusteni. Põnevust tekitas meisterdamise ülesanne, kus tuli looduslikust materjalist valmistada kratt. Üldvõitjaks tuli Lahmuse kool, kes olid igas kontrollpunktis sammukese teistest ees. Ainult paari punktiga jäi maha Valga Jaanikese kool ja veel paari punktiga Urvaste kool. Igati auhinnalised kohad kõigil! Tänud külaliskoolidele, kes osalesid, tänud meie õpetajatele – Tiina Kodule ja Rainer Kasevälile, kes oma aines valmistasid ette ülesanded. Tänud kohtunike rollis olevatele õpetajatele-kasvatajatele Kaja Rootsile, Marianne Palutederile, Reliia Veskele, Tiina Kodule, tänud ka meie kooli võiskonnaliikmetele – Pille-Riin Kaursonile, Irina Pavlovale, Nastja Kiseljovale ja Ralf Kiigele.

13.oktoobri ilusal sügispäeval kohtusid Urvaste kooli õpilased  Valga Jaanikese kooli ja Lahmuse kooli õpilastega, et maha pidada  juba traditsiooniks saanud igasügisene maastikumäng. Läbida tuli 4 kontrollpunkti. Lahendada sai matemaatilisi ülesandeid praktiliste tegevuste näol ja mõõtu võeti ka peastarvutamisel. Loodusõpetuses tuli täita töölehti ning varia punktis olid ülesanded mälumängust ja õigekirjast kuni mõistatusteni. Põnevust tekitas meisterdamise ülesanne, kus tuli looduslikust materjalist valmistada kratt. Üldvõitjaks tuli Lahmuse kool, kes olid igas kontrollpunktis sammukese teistest ees. Ainult paari punktiga jäi maha Valga Jaanikese kool ja veel paari punktiga Urvaste kool. Igati auhinnalised kohad kõigil! Tänud külaliskoolidele, kes osalesid, tänud meie õpetajatele – Tiina Kodule ja Rainer Kasevälile, kes oma aines valmistasid ette ülesanded.

Tänud kohtunike rollis olevatele õpetajatele-kasvatajatele Kaja Rootsile, Marianne Palutederile, Reliia Veskele, Tiina Kodule, tänud ka meie kooli võiskonnaliikmetele – Pille-Riin Kaursonile, Irina Pavlovale, Nastja Kiseljovale ja Ralf Kiigele.