Päikseline matkapäev Kammeris 07. oktoober rauno

7. oktoobril osalesid meie kooli TT klassi õpilased matkapäeval, mis toimus Eriolümpia Eesti Ühenduse koostöös Kammeri kooliga.

Eesmärgiks oli liikumisaktiivsuse suurendamine ja liikumisest rõõmu tundmine.

Matka pikkuseks oli 7 kilomeetrit, mis kulges RMK Pangodi maastikukaitse alal.

Kogu ettevõtmist soosis väga ilus sügisilm – päike paistis, puhus mõõdukas tuul. Silmailu pakkus värvikirev mets, vahelduv maastik, ilusad järvesilmad.

Kõik pidasid vapralt vastu kogu matka, vaatamata lõpupoole tekkinud väsimusele – turgutada sai ennast alguses kaasa antud energiabatooniga. Kammeri kooli juurde tagasi jõudes ootas meid ees kuum supp ja pirukas, kohuke ja tee.

Kõiki osalejaid premeeriti uhke medaliga – nagu lapsed ütlesid, et medalit poleks küll lootnud saada.

Eesmärgiks oli liikumisaktiivsuse suurendamine ja liikumisest rõõmu tundmine.

Matka pikkuseks oli 7 kilomeetrit, mis kulges RMK Pangodi maastikukaitse alal.