Õppereis Tehvandile 06. veebruar rauno

6. veebruaril toimus meie kooli õpilastele hariv ja silmaringi avardav õppereis Tehvandile. Matkates parklast hüppemäele nägime rajamasinaid ja seda, kuidas töötasid lumekahurid.
Maandumisnõlvalt üles hüppemäejalamile lasime end vedada lindil, selleks oli tarvis ka pisut julgust. Üleval ootas meid tuntud kahevõistleja Karl August Tiirmaa (osalenud kahel olümpial), kes viis meid kohtuniketorni ja tutvustas suusahüppevarustust ning vastas meie paljudele küsimustele.

Reisi õnnestumisele aitas kaasa päikseline ja karge talveilm.

Täname õpetaja Vladimirit vahva reisi korraldamise eest.

Reisi õnnestumisele aitas kaasa päikseline ja karge talveilm.

Täname õpetaja Vladimirit vahva reisi korraldamise eest.