Õpetajate päev 06. oktoober rauno

Õpetajate päeva tähistamine meie koolis oli väga meeleolukas. 9. klassi õpilased olid õpetaja rollis ning andsid tunde, õpilased olid väga innukad ning kaasa mõtlevad. Tähtsa päeva puhul tulid õpetajaid tervitama Antsla vallavanem Avo Kirsbaum, volikogu esinaine Merike Prätz, Antsla Kultuuri – ja Spordikeskuse juhataja Kaspar Kurve ning  kultuuri – ja noorsootöö spetsialist Merle Tombak. Kui traditsiooniliselt tuuaks kooliperele tort, siis sel korral üllatati meid kolme muusikalise etteastega. See oli väga meeliülendav ja lõbus. Aitäh!

Tunnustati  „Eestimaa õpib ja tänab“ raames Rainer Kasevälja, kes sel aastal pävis Võrumaa aineõpetaja laureaadi tiitli.  Samuti sai Antsla valla siseselt tunnustatud kooli huvijuht Ellen Varov.

Palju õnne õpetajad!!!

Palju õnne õpetajad!!!