Uudised

Olgu ilusaim asi siis pesa ja see, et on ema ja isa 08. november rauno


7. novembril toimus meie koolis lastevanematele pühendatud koolipäev. Mõistagi valmistasime selle ette eelseisvale isadepäevale mõeldes. Direktor tervitas kooliperet ja kõneles kooli tulnutele kooliaasta edenemisest, õppejuht tutvustas kooli kodulehte ja internetiportaali Targalt internetis, füsioterapeut peatus pikemalt laste tervise teemal ja huvijuht andis ülevaate meie kooli huviringidest. Sündmust kroonis vahva kontsert õpilastelt, aitäh õpetajatele laste ettevalmistamise eest. Meil oli üheskoos tore hommikupoolik.

7. novembril toimus meie koolis lastevanematele pühendatud koolipäev. Mõistagi valmistasime selle ette eelseisvale isadepäevale mõeldes. Direktor tervitas kooliperet ja kõneles kooli tulnutele kooliaasta edenemisest, õppejuht tutvustas kooli kodulehte ja internetiportaali Targalt internetis, füsioterapeut peatus pikemalt laste tervise teemal ja huvijuht andis ülevaate meie kooli huviringidest. Sündmust kroonis vahva kontsert õpilastelt, aitäh õpetajatele laste ettevalmistamise eest. Meil oli üheskoos tore hommikupoolik.