Meie osalesime Eriolümpia Eesti Ühenduse korvpallivõistlustel 16. november rauno

14. novembril toimus Lahmuse Koolis euroopa korvpallinädala raames korvpalliturniir. Kaheksa meeskonda oli võistlustules ja korve visati ladusalt. On näha, et meeskonnad on järjepidevate treeningutega arenenud ja tehnilised oskused paranenud. Urvaste Kooli võistkond saavutas teises divisionis teise koha. Meeskonda kuulusid: Ralf, Andris, Mairold, Braian-Andreas, Kevin P. ja Tauri. Õpilasi treenisid ning saatsid õpetajad Jüri ja Rainer.