Uudised

Meie õpilased olid bowlingus edukad 07. oktoober rauno


6. oktoobril toimus EO Eesti Ühenduse Bowlinguturniir toimetuleku õpilastele Tartus, Sõbrakeskuses. Võistlemas oli 12 kooli, mis jaotati nelja divisjoni. Urvaste Kooli esindasid Janely, Janek, Anzelika ja Raiko. Meie kooli õpilase saavutasid esimeses divisjonis esimese koha. Koguti teiste koolidega võrreldes kõige rohkem punkte, 345. Eriauhind tuli ka meie kooli, nimelt Anzelika viskas kõige rohkem punkte, 96.

6. oktoobril toimus EO Eesti Ühenduse Bowlinguturniir toimetuleku õpilastele Tartus, Sõbrakeskuses. Võistlemas oli 12 kooli, mis jaotati nelja divisjoni. Urvaste Kooli esindasid Janely, Janek, Anzelika ja Raiko. Meie kooli õpilase saavutasid esimeses divisjonis esimese koha. Koguti teiste koolidega võrreldes kõige rohkem punkte, 345. Eriauhind tuli ka meie kooli, nimelt Anzelika viskas kõige rohkem punkte, 96.