Maailm täis on värve 07. juuni rauno

6. juunil 2022 toimus Antsla laste- ja noorte XXIX laulu- ja tantsupidu „Maailm täis on värve“. Urvaste kooli hooldus- ja toimetulekuklassi õpilased esinesid tantsuga “Väike laul sõbrale“ (J. Trump). Esitlusele tulid veel laulud „Päikesekollaseks värvitud päev“ (A. Liiva) ja „Killuke head“ (A. Ermast) ansambli saatel. Lapsed juhendas lavale õpetaja Cathlen Haugas. Antsla lauluväljakul oli pidu nautimas ja esinejatele kaasa elamas pea-aegu kogu meie koolipere. Oli meeldejääv laulu- ja tantsupidu.