Lugudega luuakse, juttudega juhitakse 27. veebruar rauno

27. veebruaril toimus kooli töötajatele inspiratsioonikoolitus, mis oli pühendatud rahvajutuaastale. Koolituse viis läbi tuntud jutuvestja, koolitaja, rahvajutuaasta 2020 idee autor ja eestvedaja Piret Päär. Kõik jutud, mida kuulasime, andsid sügavat mõtteainet. Muuhulgas saime soovitusi rahvajututeemalise kirjanduse kohta. Päev oli lõõgastav, õpetlik ja inspiratsiooni pakkuv. Lugude jutustamine võib kuuluda iga õpetaja-kasvataja arsenali sh koolijuhi.