Lugemistund külaraamatukogus 14. september rauno

8. september on kuulutatud UNESCO rahvusvaheliseks kirjaoskuse päevaks. Selle päeva tähistamiseks algatati Soomes 2019. aastal lugemist propageeriv aktsioon “Read Hour”. Urvaste külaraamatukogu juhataja Saima Telli eestvedamisel toimus lugemistund  ka meie kooli õpilastele. Lugemistundide eesmärgiks on kutsuda lapsi ja noori üles lugemiseks aega võtma, aidata kaasa lugemise populariseerimisele. Saima Tell tutvustas uuemaid lasteraamatuid, luges nendest katkendeid. Näha sai ka külaseltsi ruumides üles pandud postkaartide ja ümbrikute näitust. Õpilased kuulasid ja vaatasid kõike suure huviga. Kuna aasta 2022 on raamatukogude aasta, siis loodame osaleda veel mitmetel lugemist propageerivatel üritustel.