Liikumisaktiivsuse päev Tartus 23. oktoober rauno

12. oktoobril osalesid meie tublid õpilased Tartu Ülikooli Akadeemilises spordiklubis Liikumisaktiivsuse päeval. Spordisaalis oli üles pandud 12 vahvat punkti, kus sportlased said muusika saatel end proovile panna erinevates kehalist võimekust arendavates tegevustes. Igal osalejal oli liikumisaktiivsuse pass, kuhu igas punktis saadi vahva kleeps. Lapsed said passid ja maheda smuuti omale koju kaasa. Päev oli tore ja sisukas, iga väljasõit laiendab laste silmaringi ja arendab sotsiaalseid oskusi. Õpilasi saatis õpetaja Elina Antsi ja õpetaja abi Tiia Rodima.