Uudised

Liikumisaktiivsuse päev Tartus 17. aprill rauno


Liikumisaktiivsuse päev toimus 13. aprillil Tartus,  Eesti Maaülikooli Spordihoones. Meie kooli esindas kuue liikmeline meeskond. Läbida tuli 16 erineva raskusastmega punkti. Kui varasemalt olid kohtunikud korraldava kooli õpetajad, siis sellel korral olid kohtunikeks Tartu Ülikooli esimese kursuse eripedagoogika tudengid. Osavõtjaid oli palju,  tegevused olid pingutust ja osavust nõudvad. Igal sportlasel oli oma isiklik liikumispass, kuhu ta kogus igast tegevuspunktist kleepsu. Päeva lõpus tehti ühispilt, saime medalid kaela ja maiustusi. Päev oli tore ja õpilased said jälle ühe kogemuse võrra rikkamaks.

Liikumisaktiivsuse päev toimus 13. aprillil Tartus,  Eesti Maaülikooli Spordihoones. Meie kooli esindas kuue liikmeline meeskond. Läbida tuli 16 erineva raskusastmega punkti. Kui varasemalt olid kohtunikud korraldava kooli õpetajad, siis sellel korral olid kohtunikeks Tartu Ülikooli esimese kursuse eripedagoogika tudengid. Osavõtjaid oli palju,  tegevused olid pingutust ja osavust nõudvad. Igal sportlasel oli oma isiklik liikumispass, kuhu ta kogus igast tegevuspunktist kleepsu. Päeva lõpus tehti ühispilt, saime medalid kaela ja maiustusi. Päev oli tore ja õpilased said jälle ühe kogemuse võrra rikkamaks.