Uudised

Osalesime 15. HEV koolide üleriigilisel lauluvõistlusel 02. aprill rauno


Tänavune kevad on täis muusikat – osalesime 15. VABARIIKLIKU  HARIDUSLIKE ERIVAJADUSTEGA  LASTE  JA  NOORTE  LAULUVÕISTLUSTEL  Viljandimaal Vastsemõisa rahvamajas ja playback show,l Kiigemetsas. Lauluvõistlusel saavutas Kevin toimetuleku õpilaste rühmas III koha. Esindatud oli ka meie kooli saatebänd muusikaõpetaja Cathleni juhendamisel. Playbackshow,l  läks meie koolil ka  hästi. Väga tihedas konkurentsis tõime seekord rändkarika meie kooli – taaskord oli võidumees Kevin Birgiti lauluga “Me täna öösel ei maga”. Muusikat jagus kevadesse aga veelgi – 2. aprillil saime kuulata klassikatähtede koolikontserti  ja laulumänge käisid meile õpetamas Clelia Roose ja Meelika Hainsoo.

Tänavune kevad on täis muusikat – osalesime 15. VABARIIKLIKU  HARIDUSLIKE ERIVAJADUSTEGA  LASTE  JA  NOORTE  LAULUVÕISTLUSTEL  Viljandimaal Vastsemõisa rahvamajas ja playback show,l Kiigemetsas. Lauluvõistlusel saavutas Kevin toimetuleku õpilaste rühmas III koha. Esindatud oli ka meie kooli saatebänd muusikaõpetaja Cathleni juhendamisel. Playbackshow,l  läks meie koolil ka  hästi. Väga tihedas konkurentsis tõime seekord rändkarika meie kooli – taaskord oli võidumees Kevin Birgiti lauluga “Me täna öösel ei maga”. Muusikat jagus kevadesse aga veelgi – 2. aprillil saime kuulata klassikatähtede koolikontserti  ja laulumänge käisid meile õpetamas Clelia Roose ja Meelika Hainsoo.