Lastevanemate koolipäev 10. november rauno

Teisipäeval, 9.novembril, tähistasime traditsioonilist isadepäevale pühendatud lastevanemate koolipäeva. Õppejuht pani kokku päevakava. Vanematel oli kõigepealt võimalus kohvi juua, seejärel said külastada oma lapse kahte tundi. Peale tundide külastust võtsid sõna kooli direktor Jaanika Käst ja õppejuht Kaja Roots. Loengu “Käitumisprobleemid lastel” koostas ja kandis ette koolipsühholoog Echtel-Erle Valk. See teema huvitas vanemaid niivõrd, et loengu materjale sooviti koju kaasa võtta, et veelkord süveneda. Enne ühist lõunasööki pakkusid õpilased muusikalisi etteasteid. Isasid peeti meeles väikeste kingitustega. Päeva lõpus said lapsevanemad vestelda direktori, õppejuhi, õpetajate ja kasvatajatega.

Rahulikku hingedeaega ja rõõmsat isadepäeva!

Rahulikku hingedeaega ja rõõmsat isadepäeva!