Kutse tänuüritusele 23. mai rauno

Tänuüritusel tänati 2020.a. koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud sportlasi ja asutuste parimaid sportlasi. Meie koolist olid parimad Irina Pavlova ja Karel Piirimaa. Karel ei saanud sel päeval sündmusel osaleda ja tema tunnustuse tõi kooli sportlik õpilane Andris Agar. Meie õpilasi sportima inspireerivad õpetajad Vladimir Golubev ja Rainer Kaseväli.
Alates 2010. aastast koordineerib ja juhib Eestis eriolümpia tegevusi EO Eesti Ühendus. Meie kool kuulub sellesse organisatsiooni toetajaliikmena. Ühendusse kuulub 1800 sportlast üle kogu Eesti. Ühenduse eesmärgiks on aidata kaasa Eesti intellekti- ja liitpuuetega inimeste kehakultuuri- ja sporditegevuse edendamisele ning arendamisele.