Aino Perviku loodud iginoor KUNKSMOOR on tegelikult juba 50 23. oktoober rauno

Koostöös Urvaste raamatukoguhoidja Saima Telliga valmistati ette kirjandustund, kus Saima tutvustas õpilastele Aino Perviku 50 aasta tagust raamatut “Kunksmoor”. Katkendeid raamatust lugesid ette kostümeeritud tegelased – meremehe osa luges õpilaesinduse president Braian-Andreas Kiudmaa, kapten Trummi osa õpilasesinduse liige Mairold Eelmets ning Kunksmoori osa juhvijuht Ellen Varov. Õpilastele pakkus kogu ettevõtmine lõbu, nalja ja teadmisi. Nii mitmelgi õpilasel tekkis kohe raamatu vastu huvi ning mindi raamatukokku raamatut laenutama. Kuna oktoober on vaimse tervise kuu, siis näitas Saima ette tunni alguses ja lõpus lihtsaid harjutusi, et tunda ja tunnetada oma keha.