Küll on kena kelguga… 18. veebruar rauno

Tuhkapäeval, 17. veebruari pärastlõunal võtsime õpilastega ette teekonna kelgumäele. Tänavune lumerohke talv soosis üle mitme aasta mõnusat vastlapäeva pidamist. Kui rajalt kõrvale eksisid, siis ulatus lumi kohati üle põlve. Õpilastel ja õpetajatel-kasvatajatelgi oli rõõmu küllaga. Selgitasime välja iga  klassi kõige pikema liu ja kooli kõige pikema liu. Meie rõõmuks sättis ilmataat ka külmapügalad  just nii, et külm ei näpistanud kedagi. Aitäh õpetaja Rainerile, kes lubas meid oma mäe peale ja ajas rajagi sisse.